رویدادها

شب های تهران نشست هفتم

شب های تهران

سلسله برنامه های شب های تهران با هدف بررسی هویت فراموش شده شهر، راه خود را از اوایل سال ۹۷ شروع نموده است. رویکرد این برنامه  معرفی و حراست از تمام زیبایی های کمترشناخته شده تاریخی و فرهنگی شهرمان است.
در این راه نیازمند یاری تمام دوستانی هستیم، که دل در گرو فرهنگ ایران زمین دارند و علاقمند زادگاه خویشند.

در این برنامه  با ورق زدن صفحات تاریخ قاجار، با مرور داستان های دوران آقامحمدخان، فتحعلیشاه و محمد شاه به برسی دلایل اینکه   چرا تهران مفتخر به پایتختی کهن سرزمین ایران می شود و چه تحولاتی را در شهرسازی و هنر تجربه می کند پرداخته میشود.

با حضور :الهام ملک زاده- علی اصغر میرزایی مهر- علیرضا زمانی

تاریخ برگزاری : دوشنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۷ الی ۱۹

محل برگزاری:خانه موزه مدرس

جهت حضور در برنامه با شماره ۳۳۵۰۵۰۰۴ در تماس باشید.(برنامه رایگان می باشد)

آدرس: میدان بهارستان، چهارراه سرچشمه، خ مصطفی خمینی، ک نصراللهی، ک جاویدی، بن بست مدرس، شماره پنج

طهرونگرد

به دلیل علاقه ای که از کودکی به محله های تهران قدیم خصوصا محله های پدر بزرگ و مادربزرگ یعنی محله بازار و محله سه راه امین حضور وجود داشت جرقه تشکیل پایگاهی تخصصی درباره تهران، پیشینه تاریخی،محله ها، مردم و شناسایی و مستندنگاری از ابنیه تاریخی و ارزشمند شناخته شده و ناشناخته تهران و اشتراک گذاری آن جهت آشنایی سایرعلاقه مندان به این حوزه و همچنین برگزاری تورهای تخصصی تهرانگردی با بهره گیری از اساتید وتورلیدرهای کار آزموده از سال ۱۳۹۰ زده شد که در ابتدا این ایده به صورت وبلاگ سپس پیج فیسبوک و در نهایت در مرداد ماه سال ۱۳۹۳ خورشیدی وبسایت طهرونگرد فعالیت خود را به شکل رسمی آغاز کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا