رویدادها

نمایش موتور اتومبیل رولز رویس فانتوم اشرف پهلوی در سعدآباد

نمایش موتور اتومبیل رولز رویس فانتوم اشرف پهلوی در سعدآباد

برای اولین بار موزه اتومبیلهای سلطنتی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، اقدام به راه اندازی و نمایش موتوراتومبیل رولز رویس فانتوم متعلق به اشرف پهلوی، در روزهای 16تا 18 بهمن ماه سال جاری نموده است.
به گزارش روابط عمومی سعدآباد؛ بیگی مسئول موزه اتومبیلهای سلطنتی با اعلام این خبر گفت: این اتومبیل در سال 1965 بصورت کاملا سفارشی جهت استفاده شخصی اشرف پهلوی ساخته شده و جزو شاخص ترین تولیدات شرکت رولز رویس می باشد.
وی افزود: نمایش بخش های داخلی و همچنین موتور اتوموبیل مذکور، روشن نمودن و استارت خودرو و نمایش کلیه ادوات و تجهیزات آن توسط مهندس بابایی کارشناس فنی اتومبیلهای کلاسیک، از برنامه های این موزه در روزهای مذکور می باشد.
سعید بابایی راه اندازی و مرمت فنی اتومبیلهای تاریخی مجموعه های نیاوران و سعدآباد و پشتیبانی فنی آنان از سال 88 تاکنون و همچنین نمایش خودروهای موزه اتوموبیل های سلطنتی در نمایشگاه بین المللی اتومبیلهای کلاسیک در منطقه آزاد اروند، نمایشگاه اتومبیلهای کلاسیک ارگ آزادی و نمایشگاه اتومبیلهای کلاسیک در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران را در کارنامه خود دارد.
کلیه علاقمندان و دوستداران صنعت خودرو می توانند در روزهای 16، 17 و 18 بهمن ماه 1395 جهت شرکت در این مراسم در محل موزه اتومبیلهای سلطنتی مجموعه سعدآباد حضور یابند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و با خبر شدن از هرگونه تغییر احتمالی در برنامه  به وبسایت  مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد  مراجعه نمایید:

 وبسایت مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد:      http://sadmu.ir/detail/5057

طهرونگرد

به دلیل علاقه ای که از کودکی به محله های تهران قدیم خصوصا محله های پدر بزرگ و مادربزرگ یعنی محله بازار و محله سه راه امین حضور وجود داشت جرقه تشکیل پایگاهی تخصصی درباره تهران، پیشینه تاریخی،محله ها، مردم و شناسایی و مستندنگاری از ابنیه تاریخی و ارزشمند شناخته شده و ناشناخته تهران و اشتراک گذاری آن جهت آشنایی سایرعلاقه مندان به این حوزه و همچنین برگزاری تورهای تخصصی تهرانگردی با بهره گیری از اساتید وتورلیدرهای کار آزموده از سال ۱۳۹۰ زده شد که در ابتدا این ایده به صورت وبلاگ سپس پیج فیسبوک و در نهایت در مرداد ماه سال ۱۳۹۳ خورشیدی وبسایت طهرونگرد فعالیت خود را به شکل رسمی آغاز کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا