رویدادها

نمایش موتور اتومبیل رولز رویس فانتوم اشرف پهلوی در سعدآباد

اتومبیل رولز رویس فانتوم متعلق به اشرف پهلوی

 

نمایش موتور اتومبیل رولز رویس فانتوم اشرف پهلوی در سعدآباد

برای اولین بار موزه اتومبیلهای سلطنتی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، اقدام به راه اندازی و نمایش موتوراتومبیل رولز رویس فانتوم متعلق به اشرف پهلوی، در روزهای 16تا 18 بهمن ماه سال جاری نموده است.
به گزارش روابط عمومی سعدآباد؛ بیگی مسئول موزه اتومبیلهای سلطنتی با اعلام این خبر گفت: این اتومبیل در سال 1965 بصورت کاملا سفارشی جهت استفاده شخصی اشرف پهلوی ساخته شده و جزو شاخص ترین تولیدات شرکت رولز رویس می باشد.
وی افزود: نمایش بخش های داخلی و همچنین موتور اتوموبیل مذکور، روشن نمودن و استارت خودرو و نمایش کلیه ادوات و تجهیزات آن توسط مهندس بابایی کارشناس فنی اتومبیلهای کلاسیک، از برنامه های این موزه در روزهای مذکور می باشد.
سعید بابایی راه اندازی و مرمت فنی اتومبیلهای تاریخی مجموعه های نیاوران و سعدآباد و پشتیبانی فنی آنان از سال 88 تاکنون و همچنین نمایش خودروهای موزه اتوموبیل های سلطنتی در نمایشگاه بین المللی اتومبیلهای کلاسیک در منطقه آزاد اروند، نمایشگاه اتومبیلهای کلاسیک ارگ آزادی و نمایشگاه اتومبیلهای کلاسیک در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران را در کارنامه خود دارد.
کلیه علاقمندان و دوستداران صنعت خودرو می توانند در روزهای 16، 17 و 18 بهمن ماه 1395 جهت شرکت در این مراسم در محل موزه اتومبیلهای سلطنتی مجموعه سعدآباد حضور یابند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و با خبر شدن از هرگونه تغییر احتمالی در برنامه  به وبسایت  مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد  مراجعه نمایید:

 وبسایت مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد:      http://sadmu.ir/detail/5057

 

برچسب ها

طهرونگرد

درگذشته های دور نام تهران با ط نوشته میشد و از آنجاکه من و دوستانم بیشتر زمانمان صرف تهرانگردی میشد نام تهرانگرد بهترین نامی بود که میشد برای سایت انتخاب کرد که در نهایت هنگام ثبت دامنه نام طهرونگرد (تهرانگرد با لهجه طهرونی ) انتخاب و برای نام سایت برگزیده شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن